Bezpieczny sponsoring

Sponsoring portal

To miejsca dla Takich osób jak TY!

Korzyści z relacji o charakterze sponsoringu

Świat stale się zmienia. Technologia przejmuje wiele płaszczyzn życia, gdzie do niedawna pracowali tylko ludzie. Świat przyspieszył, ewoluował i ewoluuje cały czas. Wiele zwyczajów, które dziś posiadamy, przyprawia o zawrót głowy naszych rodziców, a dla naszych dziadków są kompletnie niezrozumiałe. Każde pokolenie rządzi się swoimi prawami. W wielu przypadkach zmieniły się także zasady związków oraz relacji międzyludzkich. Żyjemy w czasach, w których coraz większa liczba osób szukających swojego szczęścia rezygnuje z formalnego i stereotypowego modelu budowania związku, czyli rezygnuje z etapu znajomości, zaręczyn a na końcu ślubu. Każdy z nas żyje w wyścigu szczurów, co sprawia, że sprawy sercowe zeszły na dalszy plan. Ludzie wolą się rozwijać, piąć po szczeblach kariery zawodowej niż angażować emocjonalnie w różnego rodzaju więzi z drugim człowiekiem. Rynek znalazł doskonałą alternatywę dla osób, które chcą wiecznie czuć się wolne jak ptak, a z drugiej strony mieć drugą osobę przy sobie. Tak narodził się sponsoring i jest on coraz bardziej powszechny. Słowo to wywoływało niegdyś pogardę wśród wielu osób. Dzisiaj coraz częściej staje się naturalnie występującym zjawiskiem.

sponsor sponsora szukam sponsora szukam mężczyzn portalu naszym portalu

Ogłoszenia „szukam sponsora

Co to jest sponsoring i skąd się wziął? Wbrew pozorom sponsoring nie jest wynalazkiem nowoczesności, ponieważ ten sposób relacji i zarabiania pieniędzy rozpoczął się już dawno temu, kiedy piękne kobiety towarzyszyły monarchom podczas bankietów i innych wystawnych uroczystości. Do dnia dzisiejszego ewoluował jako niebudzący już wstydu i zakłopotania owoc relacji sponsorowanej.

Sponsoring jest umową zawieraną przez dwie osoby, czyli Sponsorowaną i Sponsorującym. Przedmiotem umowy jest zakres usług i zadań, które w określonym czasie Sponsorowana wykonuje na rzecz Sponsorującego. Z kolei Sponsorujący zobowiązuje się do wynagrodzenia pieniężnego za wykonane usługi, którego wysokość jest ustalana pomiędzy Stronami. Tak wygląda kwestia formalna sponsoringu. Praktyka jest zdecydowanie przyjemniejsza.

Zasady relacji sponsorowanej?

Na szczęście w praktyce zasady sponsoringu są znacznie mniej formalne. Zarówno Sponsorowanym, jak i Sponsorującą może być kobieta i mężczyzna. Utarło się, że to zazwyczaj mężczyźni szukają pań do utrzymania, lecz coraz więcej bogatych kobiet decyduje się na rolę sponsora, a sponsorki w Polsce dodają zachęcające ogłoszenia na różnych portalach. Któż z nas nie chciałby mieć bogatego sponsora? Właśnie dlatego każdy portal sponsoringowy czy sponsoring portal zyskuje tak wiele nowych użytkowników każdego dnia.

Każda relacja sponsoringowa może opierać się na różnych warunkach. Nie jest nigdzie powiedziane, że aby umowa sponsoringowa mogła mieć miejsce, to musi spełniać z góry narzucone warunki. Oczywiście musi zawierać zakres obowiązków i sposób wynagrodzenia, ale jaką formę przyjmuje to wynagrodzenie i jakie obowiązki mają zostać spełnione, leży w geście zainteresowanych pań i panów.

Szukam sponsora – rodzaje sponsoringu

W praktyce relacje o charakterze sponsoringu można podzielić na trzy rodzaje. Pierwszą można określić jako sporadyczną. W takim wypadku Sponsorowana lub Sponsorowany towarzyszą Sponsorującemu podczas spotkań biznesowych albo bankietów. Usługa ogranicza się zazwyczaj do zwykłego towarzystwa. Sponsorujący zapewnia transport spod domu oraz powrót. Tak naprawdę sporadyczne spotkania mogą się nawet odbywać w kawiarni. Wszystko zależy od warunków, na jakie przystaniemy. Drugim rodzajem relacji opartej na sponsoringu może być sponsoring systematyczny, który opiera się na cyklicznie powtarzających się spotkaniach, lecz Sponsorowani nie widują się ze Sponsorującymi codziennie. W relacji sponsoringowej mogą się również zawierać usługi seksualne, lecz sponsoring nie jest pochodną prostytucji. Trzecim typem sponsoringu jest relacja, która jest raczej długotrwała i opiera się na stałych warunkach współpracy. Nierzadko partnerzy mieszkają ze sobą pod jednym dachem, ponieważ Sponsorujący ma potrzebę bliskości każdego dnia albo interesuje go wspólne spędzanie czasu. Osoba Sponsorowana jest wynagradzana np. co miesiąc pensją lub w inny sposób wcześniej ustalony pomiędzy stronami. Mogłoby się wydawać, że w przypadku takiej bliskości obie osoby połączyło uczucie. Niejednokrotnie tak się zdarza, lecz należy pamiętać, że relacja sponsorowana to rodzaj relacji, w której sprawy uczuciowe należy trzymać na dystans.

Oprócz tych sposobów możesz także zacząć działać online. Na Twoje szczęście Internet daje dziś spore możliwości (jeśli chodzi o sponsoring także). Powstało bardzo wiele ekskluzywnych portali, takich jak goldbikiniclub.com, gdzie bogaci mężczyźni szukają Utrzymanek. Dużym atutem tego portalu jest wysoki stopień bezpieczeństwa i intymności, ponieważ tylko zarejestrowani użytkownicy z opłaconym kontem mogą bez limitu przeglądać dodane przez kobiety ogłoszenia. Właściciel portalu uniknął w ten sposób przebywania na goldbikiniclub.com osób, których wcale nie stać na oferowane przez kobiety usługi lub nawet nie są w najmniejszym stopniu nawet nimi zainteresowane. To jest jedno z miejsc, gdzie musisz się dać zobaczyć, aby Twoje szanse na poznanie milionera znacznie się zwiększyły. Możesz być pewna, że subskrypcji na tym portalu nie wykupują osoby z przeciętną wypłatą, co o nie oznacza, że musi Ci się trafić osoba z sześcioma zerami na koncie.

Szukam sponsora

Sponsoring a prostytucja

Wielu ludziom wydaje się, że nie ma wielkiej różnicy pomiędzy sponsoringiem a prostytucją. Realia są jednak zupełnie inne. Prostytucja jest de facto zawodem, który jest wykonywany najczęściej przez kobiety. Prostytutki wykonują usługi seksualne za określoną stawkę. Ich czas jest zwykle naliczany godzinowo, a zakres obowiązków ogranicza się jedynie do tych o charakterze seksualnym. Od prostytutki nie wymaga się żadnych innych zadań niż te związane z seksem. Z prostytutką można się umawiać cyklicznie.

Sponsoring lub relacja sponsoringowa wcale nie musi, ale może się opierać na kontaktach seksualnych. Może dotyczyć każdej czynności wykonywanej jak z partnerem życiowym. Sponsoring polega na tym, że osoba zamożna płaci lub utrzymuje swoją Utrzymankę lub Utrzymanka. W ostatnim czasie bardzo popularne jest spotkanie GFE, czyli Girlfriend Experience, co oznacza, że Sponsorowana zachowuje się jak dziewczyna Sponsorującego, ale oficjalnie nią nie jest. Sponsoring może dotyczyć jednorazowego spotkania, a może być relacją trwającą latami.

 

szukam bogatego sponsora portal sponsoring portalu szuka szuka seks dziewczyny

Szukam sponsora

Czy sponsoring jest bezpieczny?

W sytuacji, kiedy wybieramy zweryfikowane profile, nie mamy się o co martwić. Szukając znajomości lub profili przez Internet, trzeba być bardzo ostrożnym. Nigdy nie wiadomo, z kim mamy do czynienia po drugiej stronie ekranu. Kobiety mogą paść ofiarami oszustwa, jeśli szukają sponsora w nieodpowiednim miejscu w sieci. Nie każdy portal sponsoringowy jest zweryfikowany i poddawany stałej kontroli. Dziewczyny, uważajcie, gdzie zamieszczacie swoje zdjęcia!

Jak znaleźć sponsora?

Zamknij oczy i rozpocznij swoje myśli od zdania: „Szukam sponsora, który przebywa w mieście…” lub „Szukam sponsora, który…”. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Musisz się jedynie zastanowić, jakie są Twoje wymagania i co możesz zaoferować od siebie. Kiedy już masz mniej więcej poukładane w głowie, czego oczekujesz od sponsora, możesz zacząć przeglądać portale sponsoringowe. Sponsoring portal to miejsce, które łączy ludzi zainteresowanych sponsoringiem. Im bogatszych panów chcesz poznać, tym ciekawszy powinien być Twój profil. Staraj się unikać bardzo intymnych historii w swoim opisie. Niedosyt w tym opisie powinien na tyle zaciekawić sponsora, aby do Ciebie napisał lub się z Tobą skontaktował.

Kolejnym etapem jest selekcja portali. Na naszym portalu możesz czuć się bezpiecznie. Wszyscy użytkownicy są weryfikowani, a zainteresowanych mężczyzn czeka opłata za subskrypcję i oglądanie ogłoszeń. Dodając ogłoszenie na takim portalu jak goldbikiniclub.com, nie musisz się o nic martwić. Zarówno Twoje dane, jak i wizerunek są chronione. Pamiętaj, że prestiżowy sponsoring portal to szansa na korzystny układ, a nie ukrywajmy, że pieniądze są najważniejszą kartą przetargową w tego typu układzie. Kobiety chętnie rejestrują się na rzetelnych portalach, ponieważ wiedzą, że nie muszą się martwić o żadne oszustwa lub podszywanie się pod kogoś innego. Sponsoring portal to miejsce, które warto wybrać z rozwagą i dobrym rozeznaniem.

sponsora szukam sponsora sponsor portalu użytkowników zasponsoruję dziewczyny portale internecie
sponsora szukam portalu użytkowników portalu użytkowników portalu użytkowników

Szukam sponsora

Co zrobić by zostać Utrzymanką?

Nie musisz mieć specjalnego wykształcenia lub przechodzić dedykowanego szkolenia w tym kierunku. Wystarczy odpowiedni sponsoring portal, kilka ładnych zdjęć, ciekawy profil i charyzma. Każdy człowiek ma swoje wymagania oraz mankamenty, na które zwraca uwagę w znajomości z kimś, dlatego nie jest powiedziane, że od razu się spodobasz każdemu Sponsorującemu tylko dlatego, że jesteś gotowa poświęcić mu się za pieniądze. To tak nie działa. Musisz uzbroić się w cierpliwość i cierpliwie czekać na znalezienie odpowiedniej relacji. Poznanie odpowiedniego partnera i partnerki zajmuje czas, a po drodze może się okazać, że trafisz na kilku niewłaściwych panów. Bycie Utrzymanką jest o tyle trudniejsze, że spędzasz z daną osobą dużo więcej czasu, więc mimo wszystko warto wziąć pod uwagę zgodność charakterów. Nie staraj się także udawać kogoś, kim nie jesteś, ponieważ bogaci faceci szybko Cię rozgryzą. Pierwsze spotkanie w realu powinno przebiegać naturalnie. Powinnaś podejść do tego jak do poznawania kolejnej osoby, znajomego. Nie musisz wbrew sobie być fit modelką. Nie każdy tego oczekuje i nie wszyscy gustują w wysportowanych i szczupłych kobietach. Portal sponsoring to możliwość dla kobiet, które mają zróżnicowane figury, typy urody, zainteresowania oraz pasje. 

Relacja sponsoringowa to możliwość rozwoju dla dwojga. Nie licz od razu na stały związek. Sponsorujący zyskuje osobę u swojego boku, a Sponsorowana może korzystać z wielu uroków życia na poziomie oraz przebywania w bogatych kręgach. Kobiety bardzo często doceniają tego typu przywileje, które kształtują ich osobowość oraz zmieniają spojrzenie na świat.

Sponsoring może się okazać przygodą Twojego życia. Nie trać czasu i załóż konto na naszym portalu już teraz i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!