Szukam milionera

Sponsoring portal

To miejsca dla takich osób jak TY!

Szukając w życiu milionera, stawiasz sobie cele naprawdę wysoko…

lub według niektórych bardzo nisko. Jedne kobiety prześcigają się w znalezieniu bogatego mężczyzny, który zapewni im godny byt, a one same nie będą musiały chodzić więcej do pracy. Zależy im, żeby leżeć i pachnieć. Kobieta o innym spojrzeniu na życie to taka, która nie ma czasu na gierki i czekanie na cud. Bierze sprawy swoje ręce, zarabia na siebie i nie oczekuje od partnera żadnego wsparcia finansowego. Powszechnie jednak wiadomo, że grupa takich niezależnych kobiet jest stosunkowo niewielka i znacznie gubi się wśród liczebności dziewczyn, które za wszelką cenę chcą poznać bogatego księcia z bajki. Randkowanie z milionerem daje wiele możliwości oraz brak jakichkolwiek ograniczeń. To działa na zasadzie takiej, że masz cele i je realizujesz, i nie musisz się przejmować niczym dookoła. Brzmi wspaniale, prawda? Zastanówmy się więc, jak wygląda w praktyce spotykanie się z milionerem.

szukam milionera bogatego portal

Szukam milionera – czego się spodziewać po milionerze?

Milioner to też tylko człowiek, więc charakter może mieć delikatny jak baranek lub trudny do asymilowania się z innymi osobami jak lew i byk. Pytanie warte poznania odpowiedzi to, czy mężczyzna jest czynny, czy bierny w powiększaniu swojego majątku. Osoba tak bardzo zamożna może chcieć ciągle pomnażać swoje pieniądze i pracować od rana do popołudnia lub przyjąć bierną postawę i żyć z tego, co do tej pory zarobił. Wolny od obowiązków mężczyzna będzie w stanie poświęcić Ci dużo więcej czasu niż jego zapracowany odpowiednik. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest lepsza. Wszystko zależy od zasad, na jakie się umówicie. Jednemu milionerowi może zależeć na zwykłym towarzyszeniu mu podczas bankietów, kolacji biznesowych oraz innych okoliczności, podczas gdy inny bogaty sponsor może szukać towarzystwa do wspólnych podróży.

Szukam milionera, czyli podróże, prezenty i kwiaty, czyli marzenie każdej kobiety

Marzą Ci się podróże po całym świecie, droga biżuteria i szybkie samochody? Chciałabyś przebywać w eleganckich miejscach tylko dla znanej śmietanki? Księżniczko, zejdź na ziemię, bo nie masz czasu na tego typu rozmyślanie. Możesz być piękna i mieć cudne zdjęcie profilowe, ale nie wyobrażaj sobie przywilejów z życia żony milionera. Relacja sponsoringowa to nie akt małżeństwa, więc jeśli już znajdziesz swojego milionera, to nie nastawiaj się na wielkie greckie wesele. Z pewnością doświadczysz wielu momentów, dzięki którym poczujesz, że żyjesz, ale musisz być ostrożna. Zaradny i inteligentny mężczyzna od razu wyczuje materialne intencje, a Twoje gierki i podchody nie zdadzą się na nic. Jeśli nie ma między wami uczucia, to przynajmniej intencje i zamiary powinny być szczere. Osoba, której zarobki wynoszą ponad 1 mln złotych rocznie, nie jest naiwna i musisz o tym pamiętać.

Oczywiście nie jest wykluczone, ze Twój milioner będzie Cię obsypywał prezentami i zabierał w najdalsze zakątki świata. Prawdopodobnie będziesz musiała się dużo bardziej wysilić niż wpisać w Internecie hasło: “szukam bogatego” lub “szukam milionera“. Być może Cię to zaskoczy, ale domniemany bogacz nie doda zachęcającego ogłoszenia w stylu: ” Hej. Mam 35 lat i średnia mojego dochodu rocznie to ponad milion złotych. Jeśli chcesz zostać moją Sponsorowaną, to odezwij się w wiadomości prywatnej”. Nie licz na to. Taki scenariusz byłby za piękny, a Twoje życie za proste. Jeżeli uda Ci się trafić na bogatego Sponsora, to raczej on Ciebie znajdzie, a nie Ty jego. Ogłoszenia mężczyzn w temacie Sponsoringu są raczej kierowane do zamożnych kobiet, które szukają młodszych Utrzymanków.

W jaki sposób możesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie milionera?

Nie musisz stać w kącie i opłakiwać, że zdobycie Twojego ukochanego może nie być takie proste, jakie Ci się do tej pory wydawało. Jeśli masz na oku konkretnego milionera z Twojego miasta, musisz się w jakiś sposób dowiedzieć, gdzie on bywa lub w jakim miejscu mógłby być. Z pewnością na początku warto kupić jakieś lepsze ubrania i poświęcić sobie czas, aby lepiej się czuć i prezentować we własnej skórze. Kobieta, która chce poznać milionera ,powinna być pewna siebie. Mając kupę kasy, zwróciłabyś uwagę na kogoś, kto się w żaden sposób nie wyróżnia z tłumu? No właśnie.
Oprócz tych sposobów możesz także zacząć działać online. Na Twoje szczęście Internet daje dziś spore możliwości (jeśli chodzi o sponsoring także). Powstało bardzo wiele ekskluzywnych portali, takich jak goldbikiniclub.com, gdzie bogaci mężczyźni szukają Utrzymanek. Dużym atutem tego portalu jest wysoki stopień intymności, ponieważ tylko zarejestrowani użytkownicy z opłaconym kontem mogą bez limitu przeglądać dodane przez kobiety ogłoszenia. Właściciel portalu uniknął w ten sposób przebywania na goldbikiniclub.com osób, których wcale nie stać na oferowane przez kobiety usługi lub nawet nie są w najmniejszym stopniu nawet nimi zainteresowane. To jest jedno z miejsc, gdzie musisz się dać zobaczyć, aby Twoje szanse na poznanie milionera znacznie się zwiększyły. Możesz być pewna, że subskrypcji na tym portalu nie wykupują osoby z przeciętną wypłatą, co o nie oznacza, że musi Ci się trafić osoba z sześcioma zerami na koncie.
Szukam milionera – jak to zrobić Bądź cierpliwa, rób swoje, a z czasem znajdziesz to, czego szukasz. Kobieta musi być cierpliwa, a szczególnie wtedy, kiedy chce znaleźć partnera, który w jakimś stopniu ma ją wspomóc finansowo. Szukam milionera, a inne gierki i podchody – jeśli chcesz znaleźć kobietę lub mężczyznę, z którym spędzisz resztę swojego życia, sprawdź nasz portal sponsoringowy
szukam milionera kobiet szukam milionera portal

Szukam milionera – jak najlepiej go znaleźć

Wiele mężczyzn rejestruje się na portalu Goldbikiniclub.com, więc z pewnością znajdziesz tam swojego partnera! Każda kobieta powinna udostępnić swoje zdjęcie oraz od razu określić warunki umowy sponsoringowej między nią, a mężczyzną, którego wybierze. Szukam milionera nigdy nie było takie proste. Wejdź na portal Goldbikiniclub.com, a następnie napisz do mężczyzny, który Ci się spodobał.
A może szukasz swojej księżniczki, która spełni każdą Twoją zachciankę? Jeśli dobrze zaprezentujesz się na naszym portalu, udostępniając swoje prawdziwe zdjęcia, zarobki, wiek i styl bycia – z pewnością ją znajdziesz. Nie daj czekać swojej wybrance, która może znaleźć męża wśród innych, bogatych mężczyzn.