Szukam milionera

Szukając milionera, stawiasz sobie cele naprawdę wysoko…

lub według niektórych bardzo nisko. Jedne kobiety prześcigają się w znalezieniu zamożnego mężczyzny, który zapewni im godny byt, a one same będą miały czas dla siebie i nie będą musiały chodzić więcej do pracy. Zależy im, żeby leżeć i pachnieć.

Kobieta o innym spojrzeniu na życie to taka, która nie ma czasu na gierki i czekanie na cud. Bierze sprawy swoje ręce, zarabia na siebie i nie oczekuje od mężczyzny żadnego wsparcia finansowego. Powszechnie jednak wiadomo, że grupa takich niezależnych i zaradnych kobiet na całym świecie jest stosunkowo niewielka i znacznie gubi się wśród liczebności dziewczyn, które za wszelką cenę chcą poznać bogatego księcia z bajki.

Kobieta poprzez randkowanie z milionerem dostaje wiele możliwości oraz brak jakichkolwiek ograniczeń. To działa tak, że jako atrakcyjna kobieta masz cele i je realizujesz, i nie musisz się przejmować niczym dookoła. Ty tylko będziesz musiała znaleźć odpowiedniego milionera. Brzmi wspaniale, prawda? Zastanówmy się więc, jak wygląda w praktyce spotykanie się z milionerem.

szukam milionera bogatego mężczyzn portal 1 mln jesteś rocznie

Szukam milionera 

czego się spodziewać po milionerze?

Milioner to też człowiek, więc charakter może mieć delikatny jak baranek lub trudny do asymilowania się z innymi osobami jak lew i byk. Pytanie warte poznania odpowiedzi to, czy mężczyzna jest czynny, czy bierny w powiększaniu swojego majątku.

Osoba tak bardzo zamożna może chcieć ciągle pomnażać swoje pieniądze i pracować od rana do popołudnia lub przyjąć bierną postawę i żyć z tego, co do tej pory zarobił. Wolny od obowiązków mężczyzna będzie w stanie poświęcić Ci dużo więcej czasu niż mężczyzna zapracowany. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest lepsza. Wszystko zależy od zasad, jakie jesteś w stanie zaakceptować. Jednemu milionerowi może zależeć na zwykłym towarzyszeniu mu podczas bankietów, kolacji biznesowych oraz innych okoliczności, podczas gdy inny bogaty sponsor może szukać towarzystwa do wspólnych podróży albo nawet miłości do końca życia.

 

 

 

Szukam milionera

podróże, prezenty i kwiaty, czyli marzenie każdej kobiety

Jesteś atrakcyjna i odważna? Marzą Ci się podróże po całym świecie, droga biżuteria i szybkie samochody? Chciałabyś przebywać w eleganckich miejscach tylko dla znanej śmietanki? Księżniczko, zejdź na ziemię, bo nie masz czasu na tego typu rozmyślanie. Możesz być piękna i mieć atrakcyjną figurę i cudne zdjęcie profilowe, ale nie wyobrażaj sobie przywilejów, mając kochanka, przyjaciela czy męża milionera.

Relacja sponsoringowa to nie akt małżeństwa, więc jeśli już znajdziesz mężczyznę milionera, to nie nastawiaj się na wielkie greckie wesele z ogromem miłości w tle. Z pewnością doświadczysz wielu momentów, dzięki którym poczujesz, że żyjesz, ale musisz być ostrożna. Zaradny i inteligentny mężczyzna od razu wyczuje, że interesują Cię tylko pieniądze, a Twoje gierki i podchody nie zdadzą się na nic. Jeśli nie ma między wami uczucia, to przynajmniej intencje i zamiary powinny być szczere. Mężczyźni, których zarobki wynoszą ponad 1 mln złotych rocznie, nie są naiwni i musisz o tym pamiętać. Ktoś taki szybko przejrzy kobietę.

Zawalcz o królewskie życie

Oczywiście nie jest wykluczone, ze Twój milioner szuka księżniczki i w związku z tym będzie Cię obsypywał prezentami i zabierał w najdalsze zakątki świata. Jeśli szukasz bogatego mężczyzny, prawdopodobnie będziesz musiała się dużo bardziej wysilić niż wpisać w Internecie hasło: „szukam bogatego” lub „szukam milionera„. Być może Cię to zaskoczy, ale domniemany bogacz nie doda zachęcającego ogłoszenia w stylu: ” Hej. Mam 35 lat i średnia mojego dochodu rocznie to ponad milion złotych. Jeśli chcesz zostać moją Sponsorowaną, to odezwij się w wiadomości prywatnej”. Nie licz na to. Taki scenariusz byłby za piękny, a Twoje życie za proste. Jeżeli uda Ci się trafić na bogatego Sponsora, to raczej on Ciebie znajdzie, a nie Ty jego. Ogłoszenia mężczyzn w temacie Sponsoringu są raczej kierowane do zamożnych kobiet, które szukają młodszych Utrzymanków.

Jak możesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie milionera?

Nie musisz stać w kącie i opłakiwać, że zdobycie Twojego ukochanego może nie być takie proste, jakie Ci się do tej pory wydawało. Jeśli masz na oku konkretnego milionera z Twojego miasta, musisz się w jakiś sposób dowiedzieć, gdzie on bywa lub w jakim miejscu mógłby być. Z pewnością na początku warto kupić jakieś lepsze ubrania i poświęcić czas samej sobie, aby lepiej się czuć i prezentować we własnej skórze. Kobieta, która chce poznać milionera, powinna być pewna siebie. Mając niemałe pieniądze, zwróciłabyś uwagę na kogoś, kto się w żaden sposób nie wyróżnia z tłumu? No właśnie.

Oprócz tych sposobów możesz także zacząć działać online. Na Twoje szczęście Internet daje dziś spore możliwości (jeśli chodzi o sponsoring także). Powstało bardzo wiele ekskluzywnych portali, takich jak goldbikiniclub.com, gdzie bogaci mężczyźni szukają kobiet utrzymanek. Dużym atutem tego portalu jest wysoki stopień intymności, ponieważ tylko zarejestrowani mężczyźni z opłaconym kontem mogą bez limitu przeglądać dodane przez atrakcyjne i piękne kobiety ogłoszenia. Właściciel portalu uniknął w ten sposób przebywania na goldbikiniclub.com osób, których wcale nie stać na oferowane przez piękne kobiety usługi lub nawet nie są w najmniejszym stopniu nawet nimi zainteresowane. To jest jedno z miejsc, gdzie musisz się dać zobaczyć, aby Twoje szanse na poznanie milionera znacznie się zwiększyły. Możesz być pewna, że subskrypcji na tym portalu nie wykupują osoby z przeciętną wypłatą, co o nie oznacza, że od razu musisz trafić na mężczyzn z sześcioma zerami na koncie.

Szukam milionera 
Bądź cierpliwa, rób swoje, a z czasem znajdziesz to, czego szukasz. Kobieta musi być cierpliwa, a szczególnie wtedy, kiedy szuka partnera, który jest zaradny i w jakimś stopniu ma ją wspomóc finansowo.
Szukam milionera, a inne gierki i podchody – jeśli chcesz znaleźć atrakcyjną kobietę lub przystojnego mężczyznę, z którym spędzisz resztę swojego życia, sprawdź nasz portal sponsoringowy
szukam szukaj milionera atrakcyjne piękna kobiet szukam milionera portal

Szukam milionera – znajdź go z nami

Wiele mężczyzn rejestruje się na portalu Goldbikiniclub.com, więc z pewnością znajdziesz tam swojego partnera! Każda kobieta powinna udostępnić swoje zdjęcie oraz od razu określić warunki umowy sponsoringowej między nią, a mężczyzną, którego wybierze. Szukam milionera nigdy nie było takie proste. Wejdź na portal Goldbikiniclub.com, a następnie napisz do mężczyzny, który Ci się spodobał.

A może szukasz swojej księżniczki, która spełni każdą Twoją zachciankę? Jeśli dobrze zaprezentujesz się na naszym portalu, udostępniając swoje prawdziwe zdjęcia, zarobki, wiek i styl bycia – z pewnością trafisz na idealną dla siebie kobietę. Nie daj czekać swojej wybrance, która może znaleźć męża wśród innych, bogatych mężczyzn.