Randka z milionerem

Sponsoring portal

To miejsca dla Takich osób jak TY!

Randka marzeń – Znajdź swojego milionera

Randka z milionerem brzmi jak spełnienie najskrytszych marzeń, prawda? Od razu przed oczami widzisz blask wieży Eiffla, długą czarną limuzynę, gdzie szofer cały czas dolewa Ci schłodzone prosecco, a Twój wzrok jest skupiony na najlepszych i najdroższych butikach świata, które właśnie mijacie. Która kobieta nie chciałaby się poczuć w ten sposób chociaż raz w życiu? Chociaż jeden jedyny raz?

Niestety rzeczywistość to nie idealny świat książki, gdzie możliwe jest spotkanie samotnego mężczyzny, który okazuje się milionerem. Tylko fantazja zaprasza do świata, który wierzy w chaotyczne i prawie niemożliwe spotkania dwóch osób, z czego jedną jest milioner. Nie załamuj się! Nie jest to sytuacja, która nie ma prawa bytu. Tak naprawdę to jesteś bliżej celu niż Ci się wydaje. W realnym życiu każda z nas ma szansę na poznanie milionera, lecz bardziej prawdopodobny jest fakt, że będziemy musiały się o to dużo bardziej postarać niż czekać bezczynnie na zrządzenie losu, które postanowi postawić na Twojej drodze jedynego samotnego mężczyzny milionera w okolicy. Szukaj, a znajdziesz!

kobieta w restauracji dostrzega mężczyznę zaprasza ją na kolację umówiła się na randkę

Gdzie na randkę z milionerem?

Milioner – osoba, która może mieć wszystko, być, gdzie chce, a kobiety o niego zabiegają. Nie ma problemu, kiedy on Cię zaprosi na randkę, bo może zrealizować cokolwiek, co mu akurat przyjdzie do głowy. Teraz jesteś w jednym miejscu, a za godzinę jego helikopter przetransportuje was do jakiegoś romantycznego miasteczka w ciepłych krajach, gdzie na plaży będziesz popijać drinka z palemką. Schody zaczynają się w momencie, w którym to Ty byś chciała zaskoczyć go jakimś pomysłem, który zrealizujesz bez jego pieniędzy. W jaki sposób można zaskoczyć osobę, która ma wszystko, o czym tylko sobie pomyśli? A jeśli czegoś nie ma, to po prostu to kupuje? Jasne, możesz go zabrać do jego ulubionej restauracji, ale za kolację i tak on zapłaci. Możesz zaproponować mu romantyczny weekend, ale on także za niego zapłaci. Są jednak takie rzeczy, których nie da się kupić za żadne pieniądze. Takimi wartościami są na przykład uczucia, takie jak przyjaźń, miłość, szacunek, uznanie, wdzięczność, szczerość itp. Za pieniądze da się kupić wszystko to, co udawane, lecz nie dobre chęci i szczere zamiary. Możesz to wykorzystać.

Zaimponuj mu

Nie pożałujesz…

Aby zaimponować swojemu milionerowi na randce, musisz wymyślić coś kreatywnego. Musisz się wykazać ciekawym pomysłem, ponieważ to on ma pieniądze, które zapewnią Ci lepszy byt. Możesz go zabrać na romantyczny spacer w miejsce, w którym jeszcze nie był. Właściwie to ma wszystko. Możesz go poprosić, żeby zrobił z Tobą rzecz, której nigdy nie robiłaś, bo chcesz to zrobić właśnie z nim. Może to być wspólne spróbowanie egzotycznego dania albo pójście do nowo otwartego muzeum w waszym mieście. Ciekawym pomysłem jest spędzenie wieczoru w restauracji, gdzie wyłączają Internet, gdy w restauracji obsługa dostrzeże, że goście przestają ze sobą rozmawiać na rzecz przewijania ściany na Facebook’u. Musisz go zaskoczyć emocjonalnie zamiast materialnie. Unikaj także miejsc, gdzie przebywają znane osoby w Twoim mieście, ponieważ możesz być pewna, że Twój milioner nie będzie się tam czuł swobodnie. Staraj się wybierać miejsca, gdzie będziecie mogli się skupić bardziej na sobie niż na otoczeniu.

Randka z milionerem?

Układ sponsorski to nie miłość…

To jest właśnie ten moment, kiedy spontaniczność i fantazja odchodzą w niepamięć, ponieważ randka z milionerem może się odbyć na dwa sposoby. Twój milioner może sprawić, że poczujesz się jak jedno z jego milionów na koncie lub jak najbardziej zaniedbana kobieta na świecie, co przecież w relacji sponsoringowej nie powinno Ci przeszkadzać. Twój Sponsorujący może przez cały czas trwania randki wisieć na telefonie i nie możesz z tym nic zrobić. Teoretycznie nie powinno Cię to w ogóle obchodzić. Nie jesteś ani żoną, ani partnerką, aby móc wymagać jego atencji. Masz płacone za konkretną usługę, więc nie oczekuj przywilejów osoby, która jest naprawdę ważna dla milionera.

Nie oszukujmy się. Jeśli zaczniesz odstawiać z tego tytułu szopki, to szybko się znajdzie na Twoje miejsce taka, której to nie będzie przeszkadzało. Musisz pamiętać, że układy sponsoringowe to nie miłość, która czeka od razu za rogiem i nagle by się okazało, że masz płacone za samo bycie w związku. Niestety wszystko ma swoje wady i zalety. Żona zazwyczaj też ma obowiązki, których Ty nie musisz wypełniać.

Weź sprawy w swoje ręce

Pomóż swojemu szczęściu

Pomijając wszystkie minusy spotkań z milionerem, przyjrzyjmy się ich zaletom, których jest znacznie więcej. Randka z milionerem może być spełnieniem Twoich marzeń. Wystarczy, że Twoje intencje będą szczere, a uczucia trzymane na wodzy. Będziesz musiała nauczyć się korzystać z innych uroków niż te uczuciowo-miłosne. Z drugiej strony, z pewnością odwiedzisz wiele ciekawych miejsc, które skradną Twoje serce. Będziesz mogła sobie pozwolić na przebywanie w miejscach, o których Ci się nawet nie śniło. Być może będziesz w stanie zwiedzić trochę świata w jego towarzystwie. Jakkolwiek ta relacja by nie wyglądała, to powinnaś z niej czerpać (nie naciągać na kasę) garściami. Nigdy nie wiadomo, kiedy ten piękny sen się skończy. Kiedyś ten bogacz podziękuje Ci za współpracę. Wybór należy do Ciebie, ale póki jesteś młodą bez ograniczeń osobą, to nie powinnaś się nad taką opcją w ogóle zastanawiać.

 

Możliwości, jakie daje Internet

Oprócz wyżej wymienionych sposobów możesz także zacząć działać online. Jak to możliwe? Na Twoje szczęście Internet daje dziś spore możliwości (jeśli chodzi o sponsoring także). Powstało bardzo wiele ekskluzywnych portali, takich jak goldbikiniclub.com, gdzie bogaci mężczyźni szukają Utrzymanek. Dużym atutem tego portalu jest wysoki stopień intymności, ponieważ tylko zarejestrowani użytkownicy z opłaconym kontem mogą bez limitu przeglądać dodane przez kobiety ogłoszenia. Właściciel portalu uniknął w ten sposób przebywania na goldbikiniclub.com osób, których wcale nie stać na oferowane przez kobiety usługi lub nawet nie są w najmniejszym stopniu nawet nimi zainteresowane. Koniec z podglądaczami. To jest jedno z miejsc, gdzie musisz się dać zobaczyć, aby Twoje szanse na poznanie milionera znacznie się zwiększyły. Możesz być pewna, że subskrypcji na tym portalu nie wykupują osoby z przeciętną wypłatą, co o nie oznacza, że musi Ci się trafić osoba z sześcioma zerami na koncie.

W jaki sposób zatrzymać milionera na dłużej?

Bądź sobą!

Im bardziej będziesz dla niego ciekawą i wartościową osobą, tym dłużej będziesz w stanie liczyć na współpracę z Twoim Sponsorującym. Wbrew pozorom milionerzy nie lubią tępych dziewczyn, które rozmawiają wyłącznie o ubraniach i paznokciach. Po co Cię będzie potrzebował, jeśli nawet nie będzie z Tobą w stanie porozmawiać na życiowe tematy, nie wspominając już o tematach poważnych? Nie udawaj na siłę słodkiej idiotki, bo takie panie są być może interesujące na jedną noc, ale nie do dłuższej relacji. Zapomnij o przyprowadzaniu go do Twoich koleżanek. On nie tego oczekuje. On nie szuka nowych przyjaciół, tylko oparcia w Tobie jako jego Sponsorowanej. Być może będziesz w stanie go czegoś nauczyć? Być może go czymś zafascynujesz? Pamiętaj, aby przede wszystkim być sobą i nie udawać na siłę kogoś, kim nie jesteś. Jeśli masz jakieś pasje, to je rozwijaj. Twój bogacz z pewnością nie weźmie Cię za pustą kobietę, której zależy tylko na pieniądzach. Im bardziej mu pokażesz odrobinę niezależności oraz chęci spełniania własnych planów czy marzeń, tym bardziej go będziesz kręcić.

książki randkę przez internet kobiety chcesz cena zgodę zgody miłość